Kategorie zboží
Prodej potravin, nápojů a alkoholu Rojal (https://eshop.rojal.cz/)

Kariéra

Jsme česká rodinná společnost z Uherského Brodu, která na trhu působí již 33 let. Náš prodejní sortiment tvoří různé typy a formy alkoholických i nealkoholických nápojů, koloniálu, cukrovinek a drogistického zboží. Do našeho týmu hledáme spolehlivé lidi, které baví práce v obchodě. Našim cílem je mít spokojené zaměstnance, kteří chtějí být platným článkem v naší společnosti a ocení velmi individuální a kontaktní zaměstnanecký přístup. U nás nejste jen číslo na papíře, ale vážený zaměstnanec, který komunikuje s ostatními zaměstnanci, prodejními týmy, manažery a majiteli společnosti.

Staňte se naší součástí.

Momentálně do našeho přátelského a pohodového kolektivu hledáme:

- Řidiče sk. C (Uherský Brod)

- Závozníka (Uherský Brod)

Řidič sk. C (Uherský Brod)

Co bude vaším úkolem:

  • Rozvoz zboží našim zákazníkům, svoz przdných obalů do skladu, inkaso hotovosti

Používáme nejnovější mobilní aplikace pro ulehčení práce v terénu, máme moderní plánování dopravy, každý večer víte kam, ráno pojedete a kdy se vrátíte.

Požadujeme:

  • Zodpovědnost, pečlivost a fyzickou zdatnost
  • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz sk. C + profesní oprávnění ("profesák" můžeme zaplatit)
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Náborový příspěvek 15.000 Kč
  • Příspěvek na stravování
  • Práce pouze na ranní směnu - VÍKENDY A SVÁTKY VOLNÉ
  • Až 25 dní dovolené
  • Zajímavé firemní benefity
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Přátelský kolektiv a pohodové pracovní prostředí
  • Individuální přístup ke každému zaměstnanci

Práce není vhodná pro ženy.

Nástup: ihned

Na koho se obrátit?

Ing. Aneta Habartová
personalistka

ROJAL spol. s r.o.
Stolařská 2338, 688 01 Uherský Brod
E-mail: kariera@rojal.cz
Telefon: +420 774 545 505 (volejte od 8:00 hodin)

Závozník (Uherský Brod)

  • Pomoc při rozvozu zboží
  • Práce na ranní směnu – víkendy a svátky volné

Požadujeme:

  • Dobrou fyzickou kondici
  • Spolehlivost

Nabízíme:

  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na volnočasové aktivity a mnoho dalšího