X
Přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Registrace
Kategorie zboží
Novinky e-mailem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Velkoobchod potravin, nápojů a alkoholu Rojal (http://velkoobchod.rojal.cz/)

KARIÉRA

Máte zájem se stát součástí úspěšné české rodinné společnosti Rojal spol. s r.o. zabývající se velkoobchodním a maloobchodním prodejem potravinářského zboží?

Cílíme na individuální přístup ke každému zaměstnanci a také zákazníkovi. Vše s lidským přístupem.

Momentálně do našeho přátelského a pohodového kolektivu hledáme:

Prodavač/ka – skladník/ce v prodejně Cash and Carry (do Uherského Hradiště i Uherského Brodu)

Co budete dělat?

• Obsluhovat zákazníky
• Spolupracovat na příjmu a na naskladňování zboží
• Inventarizovat zboží
• Manipulovat se zbožím v provozovně
• Pracovat na počítači - vystavovat faktury a objednávky a také je vyřizovat

Co od vás potřebujeme?
• Komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost
• Vstřícné a příjemné vystupování
• Základní znalost práce na počítači
• Zkušenosti s obchodem výhodou

Co vám za to můžeme nabídnout?
• Pracovní dobu na 1 směnu + sobota dopoledne (každá třetí sobota je volná)
• Stravenky v hodnotě 100 Kč
• Zajímavé firemní benefity
• Přátelský kolektiv a pohodové pracovní prostředí
• Individuální přístup ke každému zaměstnanci

Skladník (centrála Uherský Brod)

Co bude Vaším úkolem:
• Manipulace se zbožím ve skladu
• Vychystávání zboží
• Práce s mobilním terminálem

Požadujeme:
• Pečlivost a manuální zručnost
• Ochotu pracovat na 2 směny (víkendy volné)

Nabízíme:

Obraťte se na naši personalistku a spojte svoji kariéru s námi.

Ing. Tereza Chovancová
personalistka
Rojal spol. s r.o.
Stolařská 2338, 688 01
Uherský Brod
E-mail: tereza.chovancova@rojal.cz
Telefon: +420 774 545 502

© 2018 Velkoobchod a maloobchod (supermarket) s alkoholickými a nealkoholickými nápoji, potravinami a tabákem Rojal spol. s r.o. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze powered by Internetový obchod Ordis e-shop